no flash
download flash player

Automaty Apeks - piszemy o automatach nurkowych!


logo apeks

Witamy na stronie poświęconej produktom renomowanej firmy APEKS, która dostarcza sprzęt do nurkowania.


O firmie Apeks


Apeks jest producentem sprzętu do nurkowania z siedzibą w Wielkiej Brytanii (Anglia). Firma funkcjonuje już ponad 35 lat i została założona przez Ken’a Ainscough’a. Firma opatentowała wiele rozwiązań, które stały się wzorcem projektowania nowszych rozwiązań dla nurkowania.


Na dzień dzisiejszy Apeks jest jednym z największych producentów sprzętu nurkowego w Europie, świadczyć może o tym imponujący wynik exportu towarów sięgający 85%.


Firma projektuje oraz zaopatruje brytyjską marynarkę wojenną w specjalistyczny sprzęt – nie tylko do zastosowań nurkowych, ale także wojennych i ratowniczych. Warto wspomnieć również o jakości usług – które potwierdzają zdobyte Europejskie certyfikaty jakości ISO.


Ciekawostka: Apeks jest firmą przyjazną środowisku i posiada zaświadczenie potwierdzające niskie zużycie energii oraz minimalizację odpadów.Produkty i rozwiązania Apeks’a


automaty apeks


Głównym produktem tego producenta były automaty oddechowe, aczkolwiek na dzień dzisiejszy lista produktów oferowanych przez firmę jest bardzo długa i stale się powiększa. Automaty oddechowe, maski, systemy inflacji, systemy zasilania to tylko kilka z kategorii w których znajdziemy sprzęt tego producenta.


W Polsce Apeks znany jest głównie z dobrych automatów oddechowych, które w sam raz nadają się na zimne wody – czyli właśnie na Polskie warunki.


Ciekawostka: Automaty Apeks były testowane przez Kanadyjskie jednostki wojskowe na tamtejszych wodach. Wszystkie aparaty dostarczone przez firmę Apeks przeszły pozytywnie test w tamtejszych surowych warunkach.


Automaty oddechowe Apeks z serii XTX oraz ATX to modele najbardziej znane w Polsce a zarazem najchętniej kupowane. Bardzo dobrze przyjęte przez rynek stały się automaty Apeks ATX 40 oraz Apeks XTX 200. Oba te modele nadają się na polskie wody nawet w okresie zimowym podczas nurkowań podlodowych.

  

  Nurkowanie

  Nurkowanie

  Chęć głębokiego poznania świata wciąż towarzyszy ludziom. Jesteś jednostką która poszukuje czegoś porażającego? Czas na przemianę! A nurkowanie perfekcyjnie Ci w tym wspomoże. Nurkowanie odblokowuje przed nami masę możliwości. Udzielamy kompetentnej obsługi opartej na ponad 15-letnim doświadczeniu. Mając na uwadze nasze doświadczenia możesz czuć się bezpieczny, że zapewnimy Ci nurkowanie na najwyższym poziomie przy tym używając Bardzo dobrego sprzętu nurkowego. W naszym centrum nurkowym możesz opanować sztukę nurkowania kończąc dostarczane przez nas kursy nurkowanie. Dla wszystkich którzy ukończą kurs na nurka mamy ogromnie dobrą informację! - Teraz nasze centrum nurkowe oprócz kursów planuje dodatkowo wyjazdy nurkowe! Nie warto czekać. Czas zacząć nurkować i badać świat wszelakich akwetnów wodnych - a my Cię w tym wesprzemy! - podaruj nam szansę! Pokażemy Ci glob którego jeszcze nie widziałeś - zadzwoń do firmy i zapytaj o nurkowanie!
  Nurkowanie, sklep nurkowy, nurkowanie sklep  PODOBNE ARTYKUŁY:

  Uwatec - o firmie


  Suunto - kilka słów o firmie


  Komputer do nurkowania do nurkowania